Lustra na wymiar

Lustra na wymiar to idealne rozwiązanie nie tylko do łazienki czy przedpokoju. Spersonalizowana lustrzana tafla świetnie sprawdzi się także w innych pomieszczeniach, będąc jednocześnie piękną dekoracją.

01 /Lustra na wymiar

Ciężko wyobrazić sobie łazienkę czy przedpokój bez lustra, jest ono równie często wykorzystywane także w sypialni, garderobie czy salonie. Jeśli chcemy posiadać produkt idealnie dopasowany do naszego wnętrza, warto wybrać lustro na wymiar, wówczas do nas należy decyzja o jego kształcie, wymiarach, technice wykończenia i procesie montażu. To najlepszy sposób na optymalne dobranie lustra do potrzeb oraz gustu domowników.

Lustro na wymiar pozwala nam nie tylko w optymalny sposób zagospodarować dostępną powierzchnię na ścianie. Decydując o jego kształcie, wymiarach, wykończeniu możemy stworzyć ciekawą, spersonalizowaną ozdobę, która będzie nie tylko praktyczna, ale przede wszystkim piękna.

Lustro umożliwia nam poprawne wykonanie wielu codziennych czynności, to w nim możemy się przejrzeć przed wyjściem, to z jego pomocą możemy się pomalować czy ogolić brodę. Poza swoimi praktycznymi właściwościami, duża lustrzana tafla może okazać się pomocna w przypadku małych pomieszczeń, optycznie je powiększając i rozświetlając. Lustro na wymiar to idealne rozwiązanie do łazienki, z której korzysta wiele osób o różnym wzroście. Dzięki temu możemy wybrać jedną dużą taflę, z której skorzysta każdy domownik. Lustro w formie pasa na całą ścianę zdobywa coraz większe grono fanów, stając się rozwiązaniem wykorzystywanym głównie w łazience. Przygotowanie tafli na wymiar umożliwia nie tylko idealne jej dopasowanie do pomieszczenia, zyskujemy dzięki temu także możliwość wykonania m.in. wycięć i otworów na istniejące już lampy czy kinkiety. Duża lustrzana tafla pomaga także rozjaśnić i optycznie powiększyć pomieszczenie.

Lustra do przedpokoju są najczęściej prostokątne, pionowe i duże, co umożliwia przejrzenie się w nim ludziom o różnym wzroście. Jedynym ograniczeniem co do wymiarów lustra jest posiadana przez nas wolna przestrzeń. Produkujemy lustra o dowolnych wymiarach, jednak sugerowana minimalna szerokość wysokich tafli to około 90cm. Duże lustro w przedpokoju jest także świetnym sposobem na optyczne powiększenie zazwyczaj niewielkiej powierzchni tego pomieszczenia.

Lustro na wymiar to niezwykły dodatek, który pozwoli nam spersonalizować wnętrze, jednocześnie je rozjaśniając i optycznie powiększając.

02 /Dostępne możliwości

Prostokątne lustra są niezwykle uniwersalne, doskonale sprawdzają się w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach, są jednak coraz częściej wypierane przez lustra o innych, nietypowych kształtach. Lustro okrągłe to świetny wybór do łazienki, owalne doskonale prezentuje się w przedpokoju, a finezyjne ośmiokątne lustro sprawi, że nasza sypialnia stanie się niezwykle stylowa. W naszej ofercie posiadamy również inne, oryginalne kształty.

Dowolność w wyborze kształtu sprawia, że lustro pełni rolę niebanalnej dekoracji. Kolejnym sposobem na personalizację jest dobór ramy, która może być także okrągła czy owalna. W naszej ofercie posiadamy różne materiały, kolory, grubości i zdobienia ram tak, by każdy znalazł idealną propozycję dla siebie. Lustro w drewnianej ramie pasuje do surowych wnętrz; błyszcząca i efektowna rama sprawdzi się we wnętrzach w stylu glamour. Proste, aluminiowe obramowanie w czarnym lub białym kolorze sprawdzi się przede wszystkim w minimalistycznych oraz monochromatycznych aranżacjach.

Krawędzie luster oprawianych w ramę są poddawane jedynie szlifowaniu, jednak ciekawą propozycją jest wykończenie brzegów grubszym sfazowaniem pod ostrym kątem lub w kształt ramy.

Najczęściej wybieranym kolorem lustra jest srebrny, jednak w naszej ofercie znajdą Państwo również opcje brązową lub grafitową. Lustra w tych kolorach prezentują się niezwykle ciekawie, przyciągając wzrok wszystkich gości. W lustrzanej tafli możemy wykonać wycięcia na kinkiety lub otwory pod gniazdka. Jest to szczególnie przydatne w przypadku luster łazienkowych na całą ścianę. Do współczesnych wnętrz dość często wybierane są rozwiązania z matowymi elementami oraz podświetleniem światłem LED.

Jakie są sposoby montażu lustra? Może zostać ono zawieszone na hakach, jednak coraz częściej wybieraną opcją jest jego bezpośrednie przyklejenie do ściany.

Lustra na wymiar zamawia się nie tylko do domów i mieszkań. Są one bardzo przydatne także w salach fitness, gimnastycznych, tanecznych, siłowniach – wszędzie tam, gdzie odbywają się zajęcia, których uczestnicy powinni mieć możliwość obserwowania i kontrolowania swoich ruchów. W tego typu miejscach stosuje się zazwyczaj duże, lustrzane tafle, które przeważnie pokrywają całą powierzchnię ściany.